Úvodní strana
O násRepertoárSouborFotogalerieVstupenkyKontakt

Technologie projektu

Provoz projektu Intimní divadlo Bláhové Dáši je realizován soustavou několika zařízení, specializovaných serverů, které nezávisle na sobě zajišťují jednotlivé fukce tohoto informačního systému.

Konektivita pro servery a podpůrná zařízení projektu Intimní divadlo Bláhové Dáši je zajištěna připojením do sítí Casablanca, TransgasNet a UPC.

Webcamera - servery <B>Intimní divadlo Bláhové Dáši</B>
Tuto web kameru provozuje společnost Casablanca Int..

Hlavní www server projektu Intimní divadlo Bláhové Dáši je umístěn v housing centru Casablanca Int. v serverové místnosti, do které se právě díváte.

Operačním systémem u všech využívaných zařízení, na kterých projekt Intimní divadlo Bláhové Dáši a podpůrné aplikace běží, je OS Linux s využitím aplikací MySQL, PHP, Apache, Postfix a řadou dalších (zkrátka, bez majkrosoftu a bez namáčení :o) ).

Pro jasnější představu o možnostech celého technického řešení si zkuste tuto stránku prohlédnout v některém z paralelních výstupů:

Hlavní výkonnou aplikací celého projektu je redakční systém Web2.CZ, doplněný výkonnými moduly informačního systému Web2.cz. To celé vytváří pohodný přístup jednotlivým autorům, kteří zde mohou pracovat nejen samostatně, ale i v rámci jednotlivých nezávislých redakcí. Toto řešení zároveň umožňuje publikovat materiály z jednotlivých redakcí nejen v rámci našeho "hlavního" projektu Intimní divadlo Bláhové Dáši, ale zároveň můžeme zajišťovat automatizované výstupy pro naše vlastní i partnerské projekty.

| tisk | pdf |
Copyright: Dasha Bláhová © 2006-2019 • Design: Jan ChaloupekPowered by: Web2.czTech. support: Xland.CZ
Intimní divadlo Bláhové Dášitel.: +420.606 564 044 • e-mail: